LA CUCINA RESTORAN & PIZZERIA

Lõunapakkumised: E-R 11:30-14:00.

Restoran avatud pitsamüügiks ja a la carteks E-P 15:00-23:00 (köök kuni 22:00)

La Cucina Restoran & Pizzeria Napoletana

Me usume, et igal restoranil on oma süda. See on köök. La Cucina tähendab Itaalia keeles kööki ning meie juures on see kõigile avatud. Nii nagu iga toidu juures, on ka Itaalia roogade juures oluline valmistusviis.

Kuidas oleks, kui näeksid, kuidas meie kokad just Sinu toitu valmistavad? Meie restorani avatud köögi lahendus pakub just seda võimalust. Tule meile külla ning naudi killukest Itaaliat ning unikaalset Napoli pitsat.

"Küpsetatud armastusega 400°C juures!"

La Cucina

Me usume, et igal restoranil on oma süda. See on köök. La Cucina tähendab Itaalia keeles kööki ning meie juures on see kõigile avatud. Nii nagu iga toidu juures, on ka Itaalia roogade juures oluline valmistusviis. Kuidas oleks, kui näeksid, kuidas meie kokad just Sinu toitu valmistavad? Meie restorani avatud köögi lahendus pakub just seda võimalust.

Mida üldse meie köögis tehakse? Pea kõike, mida üks õige Itaalia köök tegema peab. Eriliseks teevad meid aga just pitsad. La Cucina toob Sinuni killukese Napolit ning unikaalse Pizza Napoletana.

Pizza Napoletana

La Cucina Restoran & Pizzeria Napoletana teeb Eestis võrdlemisi vähetuntud pitsat, mis pärineb Napolist. Autentne Napoli pitsa on väga eriline. Napoli stiilis pitsa arenes ajavahemikul 1715 – 1725. Pitsat iseloomustab õhuke põhi, mida küpsetatakse maksimaalselt 90 sekundit kiviahjus.

Meid käis õpetamas Alessandro Negrini – mitmekordne Itaalia, Euroopa ja maailma pitsameister. Allessandro andis meie kokkadele edasi teadmised, oskused ning Itaalia hinge, mida on pitsa valmistamiseks kahtlemata vaja.

Laste mängunurk

Emad-isad, meil on teile tore uudis! Meie juures lastel igav ei hakka, sest restoranist leiab lastenurga, kus on tore aega veeta nii poistel kui tüdrukutel.